Rūta Ščiogolevaitė

Pradžia: 2019-04-27 - 21:30 Pabaiga: 2019-04-27 - 23:30
Vytautas mineral SPA
Sėdima vieta. Su savimi turėti renginio bilietą.

Renginio aprašymas

Rūta Ščiogolevaitė kviečia į aistringą ir jausmingą koncertą su ištikimu bendražygiu, Pauliumi Zdanavičium ir Eugenijumi Kanevičium .Dainininkė sukaupusi didelę muzikinę patirtį – ji dalyvavo ne viename muzikiniame konkurse ir televiziniame projekte, kur skynė laurus. Savo pirmąjį solinį albumą išleido būdama vos penkiolikos. Šį kartą kartu su Vytautas mineral SPA svečiais nori pasidalinti dainomis, kurios palies kiekvieno sielos stygas.
 
Paulius Zdanavičius su Rūta grojantis jau dešimti metai. Jis ne tik vienas talentingiausių, virtuoziškiausių pianistų Lietuvoje, kuriam paklūsta įvairaus žanro muzika nuo klasikos iki džiazo, bet ir kompozitorius, aranžuotojas. Jo sukurta daina „C‘ est ma vie“ 2011 m. atstovavo Lietuvą Eurovizijos dainų konkurse Diuseldorfe (Vokietija).
 
Eugenijus Kanevičius - vienas universaliausių Lietuvos bosininkų, muzikos kūrėjas. Jis debiutavo džiazo scenoje 1986-aisiais. Bosininkas muzikavo su visais žymiausiais Lietuvos džiazo kūrėjais, bei nuolat dalyvauja džiazo festivaliuose.

DĖMESIO! Likus dviems dienoms iki renginio bilietai brangs.
Renginio dieną bilietai parduodami prieš koncertą - restorane. 
 
Durys atidaromos 20.30
Renginio pradžia 21.30 
Su savimi turėti renginio bilietą. 
Daugiau informacijos: +370 319 42135

Kaina: Sėdima vieta. Su savimi turėti renginio bilietą.

Pirkti bilietą