Išsirinkite paketą

Detox

Kaina nuo: 75 €
Minimali trukmė 2 dienos

Atgaivink mintis ir kūną po žiemos. Šios programos dėka suaktyvinami šalinimo procesai, stipriai pagerėja virškinimas ir kūno oda tampa skaistesnė, stangresnė, iš organizmo pasišalina skysčių perteklius. Išlaisvinkite, išvalykite savo kūną, užpildykite jį nauja energija.

DOVANA REZERVUOTI

Streso valdymas

Kaina nuo: 99 €
Minimali trukmė 6 dienos

Ši programa siūlo tobulą natūralios aplinkos, procedūrų ir mineralų derinį, mažinantį streso lygį ir bendrą organizmo nuovargį. Pagrindinis programos mineralas – magnis, padės sumažinti dirglumą, nemigą, galvos skausmus. Sukurta individuali streso mažinimo programa padės keisti gyvenimo įpročius kasdien ir atgauti emocinę pusiausvyrą bei atstatyti kūno gyvybingumą.

DOVANA REZERVUOTI

Kurorto klasika

Kaina nuo: 75 €
Minimali trukmė 4 dienos

Ši programa tobulai sukurta taip, kad pagerintų Jūsų gyvenimo kokybę, sumažintų nuolatinį nuovargį ir vestų į sveiką ilgaamžiškumą. Specialus procedūrų derinys sudarytas remiantis ilgametėmis kurortologijos tradicijomis ir gamtinių išteklių gydomosiomis savybėmis.

DOVANA REZERVUOTI

Trumpos sveikatingumo atostogos

Kaina nuo: 55 €
Minimali trukmė 2 dienos

Palepinkite save trijų dienų atostogomis sveikatingumo ir poilsio komplekse „Vytautas Mineral SPA“.

DOVANA REZERVUOTI

Vytautas

Kaina nuo: 49 €
Minimali trukmė 5 dienos

Čia Jūsų lauks tikra mineralų, gydomųjų terapijų ir ramybės oazė.

DOVANA REZERVUOTI

Atgaiva

Kaina nuo: 75 €
Minimali trukmė 1 dienos

Speciali dviejų dienų programa sukurta taip, kad per trumpiausią laiką atsipalaiduotumėte ir atgaivintumėte savo kūną.

DOVANA REZERVUOTI

Grožio savaitė

Kaina nuo: 149 €
Minimali trukmė 6 dienos

Individuali programa su Jums parinktomis veido ir kūno procedūromis pagerins bendrą organizmo savijautą ir kūno grožį. Specialių procedūrų derinys, apjungiantis grožio terapijas, leidžia pasiekti užsibrėžtus asmeninius  tikslus, nepaisant to, koks Jūsų amžius, svoris, fizinis pasirengimas ar bendra sveikatos būklė. Pagrindinis programos mineralas – kalis, leis palaikyti organizmo skysčių pusiausvyrą bei raumenų tonusą.

DOVANA REZERVUOTI

Savaitgalis dviese

Kaina nuo: 85 €
Minimali trukmė 2 dienos

Norėtumėte su mylimu žmogumi atšvęsti ypatingą akimirką ir palepinti vienas kitą dėmesiu? Tik Jūsų porai skirti SPA ritualai, masažai, romantiška vakarienė, jauki aplinka ir kerinčios akimirkos.

DOVANA REZERVUOTI